AMAVET Edovacesta.cz SPDev.cz NEXTtwenties.cz AMAVET Šumperk Robo club Eda Shop
Nový společenský, coworkingový prostor v budově AMAVET, Revoluční ulice 3/5
Robo club
  AMAVET Šumperk
   Revoluční 3/5 Tel. 733 697 155

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
počítadlo.abz.cz
Rychlý výběr:  
Představení Robo clubu

Robo club jako součást Centra AMAVET Šumperk.
14. září 2019  

Začíná nová éra Centra AMAVET

Prostě rozšiřujeme záběr.

Právě na to ve 2. patře otevíráme Robo klub. Bude tam prostor v sále 60 -70 lidí a jeden prostor pro 20.

Jsem tu rok jako správce a vedoucí a strašně mi vadilo, že je pro děti využívána 1/3 2. patra a jen od 14 - do 18. max. A vedli to postupně 2 hodně divní lidé.

S Robo clubem se otevírá možnost i dopoledního a večerního využití. Bude to takové coworkingové centrum pro děti, mládež, město. firmy, podnikatele. Budou zde i pronajímací prostory třeba na jednorázovou akci či jen např. na uzavření smlouvy např. o spoření. Znáte to jako "hodinový hotel". Tohle bude hodinové office.

Bude zde také veřejná Bastlírna. Táta chce koupit klukovi stavebnici svítícího blikajícího stromečku. Dnes 100 - 200 Kč, nemá však doma pájku a nářadí, drátky, cín ... Pronajmou si za pár desítek korun na hodinu, dvě Bastlírnu, my jim poradíme a hotovo.

Jinak přednášky, školení, třeba pro důchodce aby se naučili využívat mobil a vnoučkové aby se jim nesmáli.Třeba i malé kluturní akce, malé divadlo.

Máme toho v plánu moc, třeba i čtení, malé koncerty, prostě prostor pro všechnu. Bude tam ale i možnost občerstvení, něco jako divadelní kavárna, tedy při akcích.

Jinak uvítáme každý námět. Držte nám palce.

 
.:  Daruj přes PyPal  :.
;
.:  N o v i n k y  :.

AMAVET z.s. centrum@amavetsumperk.cz